Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чи може є такі курси де навчають фотографувати на телефон?

Участников: 2

Перейти вниз

Чи може є такі курси де навчають фотографувати на телефон?  Empty Чи може є такі курси де навчають фотографувати на телефон?

Сообщение автор klqrov Сб Мар 16, 2024 1:48 pm

Чи може є такі курси де навчають фотографувати на телефон, мені здається, що зараз смартфони мають настільки потужні камери, що ними можна створювати справжні шедеври. Але я абсолютно не знаю, як це робити правильно. Чи є якісь спеціалізовані курси, де навчають фотографувати саме на телефон? Я хотів би навчитися використовувати різні мобільні додатки для обробки фото, розуміти основи композиції та освітлення, щоб мої знімки були вражаючими. Хотілося б також дізнатися про трюки та прийоми, які допоможуть моїм фотографіям виділятися.
klqrov
klqrov

Сообщения : 116
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи може є такі курси де навчають фотографувати на телефон?  Empty Re: Чи може є такі курси де навчають фотографувати на телефон?

Сообщение автор Пяткин Сб Мар 16, 2024 1:52 pm

Твоє захоплення мобільною фотографією може відкрити перед тобою безліч цікавих можливостей. І ти правий, сучасні смартфони дозволяють створювати неймовірні фото, якщо знати, як це робити ефективно. Спеціально для таких ентузіастів, як ти, онлайн-фотошкола "Зелений квадрат" https://green4.photo/uk/mobphoto/ вона надає курси з мобільної фотографії. Вони охоплюють усі аспекти, від основних принципів фотографування до продвинутих технік обробки знімків за допомогою різноманітних додатків. На цих курсах ти дізнаєшся, як максимально використовувати потенціал камери твого телефону, як правильно вибирати ракурси, враховувати особливості освітлення і створювати композиції, які захоплюють.
Пяткин
Пяткин

Сообщения : 92
Дата регистрации : 2021-11-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения