Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати?

Участников: 3

Перейти вниз

 Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати? Empty Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати?

Сообщение автор jekalopah Пн Июл 31, 2023 1:26 pm

Всім привіт, якби хтось міг відповісти на моє запитання, скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати, я був би перед вами у вічному боргу.

jekalopah

Сообщения : 33
Дата регистрации : 2023-01-27

Вернуться к началу Перейти вниз

 Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати? Empty Re: Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати?

Сообщение автор Mikki333 Вт Авг 01, 2023 12:52 pm

Здрастуйте, я відкрию вам невеликий секрет: ви можете не наймати бухгалтерів, тому що вони вимагають повних посібників з працевлаштування, комп'ютери, принтери меблі, а також постійний запас канцелярських товарів мені здається вам буде набагато цікавіше якщо ви замовите бухгалтерський супровід для компанії, по грошам це буде набагато дешевше.

Mikki333

Сообщения : 22
Дата регистрации : 2023-01-28

Вернуться к началу Перейти вниз

 Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати? Empty Re: Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати?

Сообщение автор jekalopah Ср Авг 02, 2023 12:18 pm

Моя пошана, дякую за допомогу

jekalopah

Сообщения : 33
Дата регистрации : 2023-01-27

Вернуться к началу Перейти вниз

 Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати? Empty Re: Скільки потрібно бухгалтерів і за що вони повинні відповідати?

Сообщение автор Commandame0101 Чт Авг 03, 2023 11:46 am

Я спочатку сам починав вести всі документи але звичайно потім мені довелося звернутися за допомогою так як обсяг збільшився

Commandame0101

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2023-02-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения