Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Складнощі у бізнесі

Участников: 5

Перейти вниз

Складнощі у бізнесі Empty Складнощі у бізнесі

Сообщение автор succotash956 Пн Фев 13, 2023 12:39 pm

Знаєте що хлопці, завжди хотів у вас запитати, якщо у вас є свій бізнес, то розкажіть будь ласка з якою найбільшою проблемою ви стикалися або яка у вас була найбільша складність і як ви змогли її вирішити?

succotash956

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-02-13

Вернуться к началу Перейти вниз

Складнощі у бізнесі Empty Re: Складнощі у бізнесі

Сообщение автор jekalopah Вт Фев 14, 2023 1:47 pm

succotash956 пишет:Знаєте що хлопці, завжди хотів у вас запитати, якщо у вас є свій бізнес, то розкажіть будь ласка з якою найбільшою проблемою ви стикалися або яка у вас була найбільша складність і як ви змогли її вирішити?

Привіт, вау, це дуже цікаве питання, так одразу прямий і не згадаю, ну, напевно, є один випадок, був період у моєму житті, до речі недавно, коли я в своїй компанії займався бухгалтерією, незабаром до мене прийшла перевірка, виписала купу штрафів і я мало не втратив компанію, але я швидко відреагував, в інтернеті знайшов і замовив бухгалтерські послуги, дівчатка дуже швидко привели все до ладу і можна сказати я відбувся невеликим переляком, ну ще пару штрафами, урок я виніс наступний, справи подібного плану треба довіряти професіоналам!

jekalopah

Сообщения : 27
Дата регистрации : 2023-01-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Складнощі у бізнесі Empty Re: Складнощі у бізнесі

Сообщение автор succotash956 Ср Фев 15, 2023 1:52 pm

Історія дуже цікава, добре, що все обійшлося

succotash956

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-02-13

Вернуться к началу Перейти вниз

Складнощі у бізнесі Empty Re: Складнощі у бізнесі

Сообщение автор Mikki333 Чт Фев 16, 2023 1:55 pm

У мене теж є історія, я був директором магазину і до нас реально з перевіркою прийшла податкова, заблокувала всі входи та виходи і почала все перевіряти, навіть не пускали юриста, але все ж таки я знайшов вихід, я впустив його через вікно і після цього юрист розніс їх усіх Very Happy

Mikki333

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2023-01-28

Вернуться к началу Перейти вниз

Складнощі у бізнесі Empty Re: Складнощі у бізнесі

Сообщение автор Tavria Сб Фев 25, 2023 12:27 pm

succotash956 пишет:Знаєте що хлопці, завжди хотів у вас запитати, якщо у вас є свій бізнес, то розкажіть будь ласка з якою найбільшою проблемою ви стикалися або яка у вас була найбільша складність і як ви змогли її вирішити?

У мене кілька років тому був маленький бізнес. Я займався продажем гаджетів - смартфонів, планшетів, ноутбуків, все таке. Ну, коротше, все було класно, продажі йшли, бізнес рос. Але одного дня мені на стіл потрапив договір з одним з наших постачальників. Як тільки я його прочитав, зрозумів, що він мені дуже не вигідний. Ну, як я тоді розумів, що з нього буде вигода, якщо вартість товару, який я купую, майже така ж, як і вартість, за яку я продаю? Взяв трохи часу на "поміркувати" і також вирішив пошукати інфу в інтернеті, на сайті lawyer.net.ua знайшов поради адвоката, що робити з невигідним договором. Тепер якщо виявляється, що договір невигідний, то намагаюся відкрито обговорити умови з контрагентами й домовляюся про вигідніші умови. Майже завжди виходить!

Tavria

Сообщения : 20
Дата регистрации : 2020-10-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Складнощі у бізнесі Empty Re: Складнощі у бізнесі

Сообщение автор dneprepair Пн Фев 27, 2023 12:10 pm

Ремонт пральних машин | СЦ "Дніпро Ремонт" https://dnepr.repair/ua/remont-pralnix-mashin/
Наш сервісний центр здійснює комплексний спектр робіт з технічного обслуговування та ремонту пральних машин усіх відомих марок на найвигідніших для клієнтів умовах. Всі роботи проводяться безпосередньо вдома, що дозволяє заощадити час та гроші замовника. Висока якість, надійність та довговічність виконаних ремонтів обумовлені використанням професійного обладнання, оригінальних комплектуючих та витратних елементів. Окрім того, ми надаємо офіційну гарантію на всі послуги.

dneprepair

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2023-02-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения