Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу

Участников: 3

Перейти вниз

Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу Empty Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу

Сообщение автор jekalopah Пт Янв 27, 2023 2:09 pm

Дорогі друзі, підкажіть мені будь ласка, у мене свій бізнес, який я практично веду сам, але у мене накопичилося дуже багато питань, як фінансових так і по бухгалтерії і я не можу їх вирішити, які є варіанти привести все в порядок?

jekalopah

Сообщения : 33
Дата регистрации : 2023-01-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу Empty Re: Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу

Сообщение автор Mikki333 Сб Янв 28, 2023 2:39 pm

Привіт, є один перевірений варіант, раз і назавжди позбавитися проблем з бухгалтерією і привести все до ладу, принаймні мені цей варіант дуже допоміг, замов бухгалтерські послуги, на даний момент у мене з податковою та з документами жодних проблем немає і я сплю спокійно, єдине про що я жалкую так це про те чому я не зробив це раніше, рекомендую вам вчинити саме так, хай щастить!

Mikki333

Сообщения : 22
Дата регистрации : 2023-01-28

Вернуться к началу Перейти вниз

Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу Empty Re: Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу

Сообщение автор jekalopah Пн Янв 30, 2023 3:37 pm

Mikki333 пишет:Привіт, є один перевірений варіант, раз і назавжди позбавитися проблем з бухгалтерією і привести все до ладу, принаймні мені цей варіант дуже допоміг, замов бухгалтерські послуги, на даний момент у мене з податковою та з документами жодних проблем немає і я сплю спокійно, єдине про що я жалкую так це про те чому я не зробив це раніше, рекомендую вам вчинити саме так, хай щастить!

Друг мій, людське тобі спасибі, це чудовий варіант!

jekalopah

Сообщения : 33
Дата регистрации : 2023-01-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу Empty Re: Як привести фінанси та бухгалтерію до ладу

Сообщение автор Commandame0101 Ср Фев 01, 2023 1:41 pm

Так, згоден з вами, порядок у документах потрібен обов'язково, до речі, дякую за відмінну пораду!

Commandame0101

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2023-02-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения