Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Клиника!!!

Перейти вниз

Клиника!!! Empty Re: Клиника!!!

Сообщение автор Bartholomew Вс Сен 18, 2022 8:33 am

Хочу з вами поділитися своєю історією про проведену арроскопію. У мене був розрив медіального меніска колінного суглоба. Я вас, напевно, здивую, але меніск у мене розірвався не через травму та падіння, а в ході побутових навантажень. Так як після пологів навантаження збільшилося, то одного разу дуже сильно захворіло коліно, розпухло, біль був дуже сильним. Знеболювальне я не пила, тому що годувала дитину і в результаті промучилась два тижні, згодом гострий біль пішов, але протягом 1,5 років постійно коліно турбувало і боліло. Тому як тільки я перестала годувати, змогла нарешті зробити МРТ колінного суглоба і дізнатися про точний діагноз, то відразу ж почала готуватися до артроскопії в клініці MPClinic , операція зайняла десь годину. Поки мене везли назад, я вже повністю відійшла від забуття. На ліжко з каталки перелізла сама. Ось, власне, і все. Страшно мені не було, клініка та лікарі мені дуже сподобалися.

Bartholomew

Сообщения : 47
Дата регистрации : 2021-05-03

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения