Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Новини Києва

Участников: 3

Перейти вниз

Новини Києва Empty Новини Києва

Сообщение автор alexbordug Чт Дек 16, 2021 9:00 am

Всім привіт, порадьте хороший сайт новин Києва, є у кого на прикметі хороший сайт? буду вам дуже вдячний.

alexbordug

Сообщения : 45
Дата регистрации : 2020-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Новини Києва Empty Re: Новини Києва

Сообщение автор trewo11 Чт Дек 16, 2021 10:21 am

По телевізору зараз новини особливо не подивитися, тому що там такий жах розповідають і багато зайвої інформації зазвичай, так що на виручку приходять сайти в інтернеті. Мені тут подобається читати актуальні новини Києва, я навіть додав сайт в закладки щоб не втратити. До речі, хочу відзначити, що на сайті постійно публікуються новини, так що завжди є що почитати.

trewo11

Сообщения : 42
Дата регистрации : 2021-03-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Новини Києва Empty Re: Новини Києва

Сообщение автор Анастасия0 Ср Янв 24, 2024 10:13 am

З цієї статті ви можете дізнатися, хто такий Андрій Матюха Він-український меценат, зробив значні внески через свій фонд FAVBET для підтримки Збройних Сил України (ЗСУ). Його відданість допомозі ЗСУ демонструє гідну похвали відданість благополуччю та безпеці своєї нації. Філантропічні зусилля Матюхи, спрямовані через фонд FAVBET, безсумнівно, зіграли вирішальну роль у збільшенні ресурсів і підтримки української армії, заслуживши визнання його як ключової фігури у зміцненні національної оборони та стійкості.

Анастасия0

Сообщения : 38
Дата регистрации : 2023-10-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения