Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як покращити зір у дитини: поради та рекомендації

Участников: 2

Перейти вниз

Як покращити зір у дитини: поради та рекомендації Empty Як покращити зір у дитини: поради та рекомендації

Сообщение автор Irish Чт Авг 29, 2024 11:05 am

Моя дитина вже кілька місяців скаржиться на проблеми із зором, особливо коли читає або дивиться телевізор. Вона часто мружиться і каже, що їй важко розрізняти літери на дошці в школі. Ми вже відвідували офтальмолога, який прописав окуляри, але я хвилююсь, що це лише тимчасове рішення. Чи є якісь методи, які можуть допомогти покращити зір у дитини, або, можливо, зупинити погіршення? Мені важливо знати, чи є якісь ефективні вправи або процедури, які можна робити вдома чи в спеціалізованих закладах. Я чула про різні методи, як-то гімнастика для очей, але не впевнена, наскільки вони ефективні

Irish

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-12-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Як покращити зір у дитини: поради та рекомендації Empty Re: Як покращити зір у дитини: поради та рекомендації

Сообщение автор Vlad Чт Авг 29, 2024 11:16 am

По-перше, регулярна гімнастика для очей дійсно може бути корисною. Це прості вправи, які займають кілька хвилин на день, але допомагають розслабити очі і підтримувати їх у тонусі. Однак, крім домашніх вправ, ми також звернулися до спеціалізованого центру. Якщо ви ще не чули, то рекомендую звернути увагу на апаратне лікування зору у дітей . Цей метод включає використання спеціальних апаратів, які допомагають тренувати зір та знімають напруження.

Vlad

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-06-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения