Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру?

Участников: 4

Перейти вниз

Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру? Empty Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру?

Сообщение автор safoka2609 Пт Авг 23, 2024 8:56 pm

Дівчата, у мене питання: ви використовуєте ремувери для кутикули під час манікюру? Я чула, що це значно полегшує процес догляду за нігтями, але не впевнена, чи варто пробувати. Чи не шкодить це нігтям? І як часто потрібно користуватися ремувером, щоб не пересушити шкіру навколо нігтя? Буду вдячна за ваші поради та досвід!
safoka2609
safoka2609

Сообщения : 43
Дата регистрации : 2021-12-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру? Empty Re: Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру?

Сообщение автор Солодка Пт Авг 23, 2024 8:58 pm

Я регулярно використовую ремувер для кутикули і дуже задоволена результатом. Він допомагає швидко і безболісно позбутися зайвої шкіри, роблячи манікюр більш акуратним. Головне - не використовувати його занадто часто, бо це може пересушити кутикулу і шкіру. Зазвичай я роблю це раз на тиждень, і цього вистачає, щоб підтримувати нігті в гарному стані. Важливо також правильно зволожувати шкіру після використання ремувера, щоб уникнути сухості.
Солодка
Солодка

Сообщения : 5
Дата регистрации : 2024-01-16

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру? Empty Re: Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру?

Сообщение автор mogoaqv Пт Авг 23, 2024 8:59 pm

Я теж використовую ремувер для кутикули, але не постійно. Зазвичай тільки тоді, коли помічаю, що кутикула стає занадто грубою або починає тріскатися. Для мене це більше як додатковий крок в догляді, а не щось, що роблю регулярно. До речі, є натуральні ремувери, які менш агресивні і підійдуть навіть для чутливої шкіри. Тож можна вибрати те, що підходить саме вам, враховуючи стан ваших нігтів і шкіри.
mogoaqv
mogoaqv

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2024-04-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру? Empty Re: Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру?

Сообщение автор Зоя Пт Авг 23, 2024 9:02 pm

Ремувери для кутикули https://beauty-prof.com/ua-nigti/ua-dopomizhni-zasobi/ua-remuveri-dlya-kutikuli/ стали незамінною частиною мого манікюру. Вони дійсно допомагають досягти ідеального вигляду нігтів без зайвих зусиль. Використання ремувера дозволяє акуратно видалити кутикулу, не травмуючи нігтьову пластину, що часто трапляється при обрізанні кутикули ножицями або щипцями. Варто зазначити, що існують різні типи ремуверів: на кислотній основі, які розчиняють кутикулу, та більш м’які, на основі фруктових кислот або з додаванням зволожуючих компонентів. Щоб уникнути пересушення, важливо дотримуватися інструкцій і не тримати ремувер на шкірі довше рекомендованого часу. Після процедури обов’язково наношу зволожуючий крем або олійку для кутикули, щоб зберегти м’якість і запобігти появі сухості. Для мене це ідеальний спосіб догляду за нігтями, який забезпечує тривалий ефект і допомагає уникнути пошкоджень.

Чи використовуєте ви ремувери для кутикули під час манікюру? 23-08-2024-210152
Зоя
Зоя

Сообщения : 91
Дата регистрации : 2020-10-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения