Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як обрати кращу автошколу?

Участников: 2

Перейти вниз

Як обрати кращу автошколу? Empty Як обрати кращу автошколу?

Сообщение автор gehaj Чт Авг 22, 2024 10:15 pm

Усім доброго дня! Шукаю автошколу, де справді навчать водити, а не просто «відсидіти» годинник. Форумчани, поділіться своїм досвідом, де проходили навчання, як ставилися інструктори, і що можна сказати про якість підготовки?
gehaj
gehaj

Сообщения : 163
Дата регистрации : 2022-01-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Як обрати кращу автошколу? Empty Re: Як обрати кращу автошколу?

Сообщение автор Luter90 Чт Авг 22, 2024 10:16 pm

Я навчався в автошколі на Виноградарі й можу сказати, що там дійсно вчать водити. Інструктор був терплячим, все розжовував до найменших деталей. Ніхто не давав «відсидіти» години, все було по суті, кожен урок був максимально насичений практикою. Якщо щось і не сподобалося, так це старий парк машин, але це вже дрібниці.

Luter90

Сообщения : 297
Дата регистрации : 2021-08-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Як обрати кращу автошколу? Empty Re: Як обрати кращу автошколу?

Сообщение автор gehaj Чт Авг 22, 2024 10:16 pm

Навчався на Печерську, і скажу чесно — не всі автошколи однаково хороші. Мені пощастило, потрапив до чудового інструктора, який не давав розслаблятися, але водночас підтримував і допомагав освоювати навички. Він не просто навчав, а готував до реального життя за кермом. Але, на жаль, не всі інструктори були такими, деяким, здається, лише б «відпрацювати» години.
gehaj
gehaj

Сообщения : 163
Дата регистрации : 2022-01-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Як обрати кращу автошколу? Empty Re: Як обрати кращу автошколу?

Сообщение автор Luter90 Чт Авг 22, 2024 10:17 pm

gehaj пишет:Навчався на Печерську, і скажу чесно — не всі автошколи однаково хороші. Мені пощастило, потрапив до чудового інструктора, який не давав розслаблятися, але водночас підтримував і допомагав освоювати навички. Він не просто навчав, а готував до реального життя за кермом. Але, на жаль, не всі інструктори були такими, деяким, здається, лише б «відпрацювати» години.

Давно мріяла отримати права, але завжди відкладала. Нарешті вирішила і пішла в https://stolica.com.ua/vartist-navchannya-v-avtoshkoli/ і не пожалкувала жодної хвилини!
Все на високому рівні: від викладання теорії до практичних занять. Сподобалося, що можна було обирати зручний графік і навіть інструктора, який найбільше підходить. Інструктори завжди на позитиві, спокійно пояснюють навіть найскладніші моменти. Рекомендую всім, хто хоче навчитися водити без зайвих нервів.
Як обрати кращу автошколу? LPENtll

Luter90

Сообщения : 297
Дата регистрации : 2021-08-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения