Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Інформація про те як обрати косметику!

Участников: 4

Перейти вниз

Інформація про те як обрати косметику! Empty Інформація про те як обрати косметику!

Сообщение автор gehaj Ср Июн 26, 2024 12:05 pm

Всім привіт! Чув багато хорошого про корейську косметику і хочу спробувати щось нове. Може, хтось підкаже, де можна знайти статті або рейтинги найкращих продуктів з Південної Кореї?
gehaj
gehaj

Сообщения : 163
Дата регистрации : 2022-01-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Інформація про те як обрати косметику! Empty Re: Інформація про те як обрати косметику!

Сообщение автор Luter90 Ср Июн 26, 2024 2:49 pm

Чув багато хорошого про корейську косметику і давно хотів спробувати щось нове. Натрапив на класну статтю, де дуже детально розписано про найкращі продукти з Південної Кореї. Прочитав тут, що бренд Genosys дуже популярний, і вирішив спробувати їхній очищуючий гель. Результат мене просто вразив! Шкіра стала значно чистішою і свіжішою. Раджу всім, хто хоче ознайомитися з якісною корейською косметикою.

Luter90

Сообщения : 274
Дата регистрации : 2021-08-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Інформація про те як обрати косметику! Empty Re: Інформація про те як обрати косметику!

Сообщение автор Марина Лозова Вт Июл 16, 2024 3:49 pm

А де купували? Я б також подивилась.
Марина Лозова
Марина Лозова

Сообщения : 33
Дата регистрации : 2023-09-01
Возраст : 37

Вернуться к началу Перейти вниз

Інформація про те як обрати косметику! Empty Re: Інформація про те як обрати косметику!

Сообщение автор Bleralda Вт Июл 16, 2024 4:42 pm

А ви чули про корейський кюшон для обличчя зі SMART-пігмeнтaми, щo aдaптуєтьcя під тeплий тoн шкіpи, Dr.HEDISON Miracle SPF 50/PA+++ зі змінним блoкoм, 15 г + 15 г? Якщо ви ще не пробували цю новинку, дуже раджу. Цей засіб шкіру робить просто ідеальною та легко наноситься. Інша косметика на сайті також неймовірна.
Інформація про те як обрати косметику! Mir27-1200x1200
Bleralda
Bleralda

Сообщения : 42
Дата регистрации : 2023-10-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения