Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати?

Участников: 4

Перейти вниз

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати? Empty Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати?

Сообщение автор lobotryas Пн Май 13, 2024 11:48 pm

Хочу поради щодо вибору вітамінного комплексу для чоловіків. Мені 30 років, я займаюсь спортом і намагаюсь вести активний спосіб життя. Зіткнувся з тим, що часом відчуваю втому, яку хочу побороти за допомогою вітамінів. Чи є якісь спеціалізовані комплекси для чоловіків мого віку, які допоможуть підтримувати високий рівень енергії? Хочеться знати ваші думки та особистий досвід.

lobotryas

Сообщения : 56
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати? Empty Re: Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати?

Сообщение автор Mosak Пн Май 13, 2024 11:49 pm

Я сам використовую комплекс "Multi Vitamin & Mineral" від Universal Nutrition. Цей комплекс містить широкий спектр необхідних вітамінів та мінералів, ідеальних для щоденного вживання. Він допомагає мені залишатися енергійним та підтримує загальний стан здоров'я.

Mosak

Сообщения : 44
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати? Empty Re: Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати?

Сообщение автор lobotryas Пн Май 13, 2024 11:51 pm

Я зверну увагу на "Multi Vitamin & Mineral" від Universal Nutrition. А чи є специфічні компоненти, які я маю шукати у складі вітамінів? Мені важливо забезпечити достатньо заліза і вітаміну D, оскільки я часто відчуваю втому та не вистачає сонця, особливо в зимовий період.

lobotryas

Сообщения : 56
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати? Empty Re: Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати?

Сообщение автор klqrov Пн Май 13, 2024 11:52 pm

lobotryas пишет:Я зверну увагу на "Multi Vitamin & Mineral" від Universal Nutrition. А чи є специфічні компоненти, які я маю шукати у складі вітамінів? Мені важливо забезпечити достатньо заліза і вітаміну D, оскільки я часто відчуваю втому та не вистачає сонця, особливо в зимовий період.

Почніть з комплексів для чоловіків в інтернет магазині Biotus. Вони мають широкий асортимент вітамінів, включно з тими, які спеціалізуються на підтримці рівня енергії та зміцненні імунітету.

Зокрема, можете звернути увагу на Hema-Plex від Nature's Plus, що є дуже популярним серед чоловіків, а також на інші комплекси, збагачені залізом і вітамінами групи B. Вибір досить широкий, тому ви зможете знайти продукт, який відповідає вашим особистим потребам. Важливо вибирати вітаміни за рекомендацією лікаря або дієтолога, щоб забезпечити оптимальне засвоєння і ефективність.

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати? Image
klqrov
klqrov

Сообщения : 145
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати? Empty Re: Який комплекс вітамінів для чоловіків обрати?

Сообщение автор igorgantov Пт Июн 07, 2024 1:02 am

Оптимальний вибір по запиту "ціна + якість":
Life Extension, мультивітаміни для прийому двічі на день, 120 капсул
Тут є весь спект вітамінів групи В, також вони всі в біодоступній формі. Вистачать на 2 місяці повноцінного прийому курсом.


на сайті Вітаміни USA є рейтинги, а саме мультивітамінів для чоловіків із США, ознайомтесь - /ranking/multivitamins-men/

igorgantov

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2024-06-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения