Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Яку придбати пральну машину напівавтомат?

Участников: 2

Перейти вниз

Яку придбати пральну машину напівавтомат? Empty Яку придбати пральну машину напівавтомат?

Сообщение автор Оксна Пт Апр 19, 2024 9:12 am

Всім привіт, живемо влітку за містом і у нас немає водопроводу. Прати руками вже набридло, хочу придбати пральну машину напівавтомат, тільки не знаю яку саме модель найкраще вибрати. Хто у темі допоможіть!

Оксна

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2024-01-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку придбати пральну машину напівавтомат? Empty Re: Яку придбати пральну машину напівавтомат?

Сообщение автор Булка Пт Апр 19, 2024 9:14 am

Правильне рішення, але варіантів може бути багато, тому що зараз у магазинах відмінний вибір за моделями. Ви на яку суму розраховуєте? Такі пральні машини недорогі, але все одно хотілося б знати, щоб порадити вам конкретну модель. Я недавно купила собі таку пральну машинку і трохи знаюся на моделях.
Булка
Булка

Сообщения : 30
Дата регистрации : 2021-07-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку придбати пральну машину напівавтомат? Empty Re: Яку придбати пральну машину напівавтомат?

Сообщение автор Оксна Пт Апр 19, 2024 9:57 am

Звичайно ж хотілося купити недорогу та надійну пральну машинку. Якщо ви вже собі вибрали таку пралку то може розкажіть про свою домашню помічницю. Буду вам дуже вдячна.

Оксна

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2024-01-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку придбати пральну машину напівавтомат? Empty Re: Яку придбати пральну машину напівавтомат?

Сообщение автор Булка Пт Апр 19, 2024 10:20 am

Дивіться, я замовляла вертикальну пральну машинку онлайн https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/tip-poluavtomat/ , а вибирала в каталозі магазину Алло. З представлених у каталозі магазину моделей найбільше сподобалася - пральна машина вертикальна із сушаркою Digital DW-74WB, вона і за вартістю цілком доступна.
Це напівавтоматичний побутовий прилад з одним баком для прання та полоскання. Завантаження речей у бак - 7 кг, що цілком достатньо для того, щоб випрати речі всієї родини за один раз. Стирає відмінно, зручна та безшумна. Я дуже задоволена такою покупкою!
Яку придбати пральну машину напівавтомат? NRieFKJ
Булка
Булка

Сообщения : 30
Дата регистрации : 2021-07-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения