Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Отримання статусу учасника бойових дій

Перейти вниз

Отримання статусу учасника бойових дій Empty Отримання статусу учасника бойових дій

Сообщение автор Kreativchik Чт Май 25, 2023 11:23 pm

Я маю питання щодо отримання статусу учасника бойових дій. Я брав участь у певних військових діях, і мені цікаво, як отримати відповідний статус. Чи можна його отримати, якщо мої дії не були пов'язані зі службою конкретно у Збройних Силах? І до кого краще звернутися за консультацією щодо цього питання? Дуже вдячний за будь-яку допомогу.
Kreativchik
Kreativchik

Сообщения : 41
Дата регистрации : 2022-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Отримання статусу учасника бойових дій Empty Re: Отримання статусу учасника бойових дій

Сообщение автор Kreativchik Чт Май 25, 2023 11:36 pm

Джульет пишет:Щодо отримання статусу учасника бойових дій, важливо звернутися до відповідних органів або установ. Як правило, процедура отримання статусу варіюється залежно від країни та законодавства. Я рекомендую звернутися до ветеранських організацій або до міністерства оборони своєї країни. Вони зможуть надати вам вичерпну інформацію та порадити, як подати заяву і які документи необхідно зібрати.
Дякую за відповідь! Здається, це розумний крок звернутися до ветеранських організацій або міністерства оборони. Я спробую знайти контактну інформацію цих організацій і звернутися до них для отримання детальної консультації. Надіюся, вони зможуть надати мені необхідну допомогу та вказати на правильний шлях для отримання статусу учасника бойових дій.
Kreativchik
Kreativchik

Сообщения : 41
Дата регистрации : 2022-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения