Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Доставка вегетарианских блюд

Участников: 5

Перейти вниз

Доставка вегетарианских блюд Empty Re: Доставка вегетарианских блюд

Сообщение автор броня Пн Янв 31, 2022 11:09 pm

Ну вроде они могут и одну траву есть, что нет? просто чередовать нужно с чем-то более сытным, хотя как можно наедаться такой едой я реально не понимаю
броня
броня

Сообщения : 88
Дата регистрации : 2021-04-16

Вернуться к началу Перейти вниз

Доставка вегетарианских блюд Empty Re: Доставка вегетарианских блюд

Сообщение автор Heifets Вс Июн 19, 2022 4:13 pm

уже и веганские доставки есть, как же классно, что это все существует

Heifets

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2022-06-16

Вернуться к началу Перейти вниз

Доставка вегетарианских блюд Empty Re: Доставка вегетарианских блюд

Сообщение автор Лермик Ср Авг 30, 2023 3:18 pm

Мені здається, що останнім часом все більш популярним стає замовлення напівфабрикатів через інтернет. Мені потрібні якісні та смачні пельмені, але де краще замовляти? Зараз на ринку багато компаній, які пропонують цей вид продукції. Чи не має хто-небудь досвіду в замовленні напівфабрикатів онлайн?

Лермик

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2023-08-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Доставка вегетарианских блюд Empty Re: Доставка вегетарианских блюд

Сообщение автор Мильпопс Ср Авг 30, 2023 3:20 pm

Я багато разів замовляв напівфабрикати онлайн і можу з впевненістю рекомендувати вам сайт, котрий має відмінні відгуки та пропонує широкий вибір продукції. Це реально крутий виробник пельменів https://www.dobra-kukhnia.com.ua/produkcziya/ , який завдяки унікальному технологічному процесу, робить так, що пельмені виходять з неперевершеним смаком, а також не містять шкідливих домішок і консервантів. Крім того, на сайті ви зможете знайти детальну інформацію про кожен вид напівфабрикату, який пропонується, а також зробити замовлення зручним для вас способом. Не забувайте також переглянути акційні пропозиції та знижки, які регулярно проводяться на сайті.

Мильпопс
Мильпопс

Сообщения : 69
Дата регистрации : 2020-09-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Доставка вегетарианских блюд Empty Re: Доставка вегетарианских блюд

Сообщение автор Валентин Орик Пт Янв 12, 2024 12:35 pm

Очень интересно - даже и такое сейчас есть! Я как то полгода придерживался вегетарианства, но в итоге понял, что все таки не моя тема. Оставил себе все таки рыбу и чувствую себя нормально

Валентин Орик

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2023-11-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения