Киевский форум №1 в Украине!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Порадьте магазин із замороженими продуктами

Участников: 3

Перейти вниз

Порадьте магазин із замороженими продуктами Empty Порадьте магазин із замороженими продуктами

Сообщение автор klqrov Пт Апр 26, 2024 12:29 pm

Я лише починаю самостійно готувати та недавно переїхав до великого міста. Шукаю хороший магазин з замороженими продуктами, щоб спростити собі життя в буденних днях. Можливо, ви знаєте декілька надійних місць, де можна купити якісні, свіжі та вигідні за ціною продукти? Дуже хочеться, щоб їжа була смачною та не вимагала багато часу на приготування.


Последний раз редактировалось: klqrov (Вт Май 07, 2024 3:07 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
klqrov
klqrov

Сообщения : 114
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Порадьте магазин із замороженими продуктами Empty Re: Порадьте магазин із замороженими продуктами

Сообщение автор Xristina Пт Апр 26, 2024 12:30 pm

Розумію ваші потреби, адже сам колись був у подібній ситуації. На жаль, не можу назвати конкретні магазини, але пораджу шукати магазини, які спеціалізуються на продажу органічних продуктів або мають свої кулінарії. Також важливо, щоб магазин був поряд з вашим домом чи роботою для зручності. Найчастіше такі магазини надають хороший вибір якісних напівфабрикатів.

Xristina

Сообщения : 33
Дата регистрации : 2021-09-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Порадьте магазин із замороженими продуктами Empty Re: Порадьте магазин із замороженими продуктами

Сообщение автор klqrov Пт Апр 26, 2024 12:30 pm

Дійсно, неподалік моєї нової квартири є декілька магазинів, але я не звертав на них увагу, думав, що вони не зовсім підходять для постійних покупок. А як дізнатися, чи пропонують ці магазини якісні продукти? Можливо, є якісь онлайн ресурси або спільноти, де люди діляться відгуками та рекомендаціями?
klqrov
klqrov

Сообщения : 114
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Порадьте магазин із замороженими продуктами Empty Re: Порадьте магазин із замороженими продуктами

Сообщение автор Пяткин Пт Апр 26, 2024 12:35 pm

klqrov пишет:Дійсно, неподалік моєї нової квартири є декілька магазинів, але я не звертав на них увагу, думав, що вони не зовсім підходять для постійних покупок. А як дізнатися, чи пропонують ці магазини якісні продукти? Можливо, є якісь онлайн ресурси або спільноти, де люди діляться відгуками та рекомендаціями?
Я з радістю рекомендую вам Елікатні магазини https://elika.ua/ де я сам часто купую заморожені продукти. Цей магазин відрізняється високою якістю продукції, а також широким асортиментом. У них завжди свіжі м'ясні вироби, різноманітні заморожені страви, які легко приготувати, і ціни тут досить привабливі.
Окрім цього, у магазині часто бувають акції та знижки, що робить покупки ще більш вигідними. Якщо шукаєте місце, де можна придбати якісні заморожені продукти, то Елікатні — відмінний вибір. Перевірте їхній сайт або зайдіть особисто, щоб оцінити асортимент.
Порадьте магазин із замороженими продуктами 5
Пяткин
Пяткин

Сообщения : 92
Дата регистрации : 2021-11-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения